Понад 200 співробітників компанії пропонують європейським пенсіонерам "вигідне інвестування" в криптовалюту й акції.

Про це повідомило видання “РБК-Україна”.

У повідомленні зазначили, що понад 200 співробітників компанії пропонують європейським пенсіонерам “вигідне інвестування” в криптовалюту й акції. Співробітники Milton Group обдурили тисячі людей з більш ніж 50 країн. Тільки за 2019 рік сукупно організація виманила шахрайським шляхом понад $70 млн.

Журналісти з’ясували, що Milton Group досі має штаб-квартиру в Києві. Більш того, аферисти навіть не стали міняти місце офісу, продовжуючи орендувати приміщення в Mandarin Plaza і Arena City.

Журналісти РБК-Україна звернулися з інформаційним запитом до Національної поліції, Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки з питанням, чи відкриті в Україні справи щодо Milton Group. Наразі офіційних відповідей надано не було.

Нагадаємо, єдиний офіційний бенефіціар Milton Group-грузин Іраклі Дадівадзе. Другий великий бізнес Дадівадзе – онлайн-казино Lime Consulting.  Реальним власником Milton Group журналісти називають ізраїльтянина грузинського походження Давида Тодуа. Його пов’язують з силами партії “Єдиний національний рух” Михайла Саакашвілі.

У 2020 році компанію звинуватили у фінансовій піраміді на більш ніж 70 млн доларів.

Фото: Фейсбук