Інцидент стався у школі №58 у Шевченківському районі столиці.

Відео інциденту, на якому видно, як вчителька силоміць насагається всадити за парту хлопчика, з’явилося у низці Telegram-каналів сьогодні вночі. Столичний Департамент освіти оголосив про перевірку.

Зазначається, що ця історія сталася в інклюзивну класі, де вчаться двоє дітей з інвалідністю. Хлопчик, якого вчителька трясла за плечі та намагалася всадити за парту, начебто має розлад аутистичного спектру (аутизм). З відео незрозуміло, що сталося в цей момент – можливо дитина не зрозуміла якихось слів вчительки, і це вивело її з рівноваги.

Вчителька грубо хапала дитину за руку, смикала хлопчика та штовхала. Налякані діти в цей момент почали вибігати з класу.

У Telegram-каналі зазначається, що відео моменту “виховного” процесу зняв непомітно асистент вчителя і відправив ролик мамі постраждалого хлопчика.

Тепер даною ситуацією займуться правоохоронні органи“, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається в Telegram-каналі, начебто подібна поведінка вчительки щодо до дітей довго залишалася прихованою, але помічник педагога ж не витримав і вирішив надати цій історії розголосу.

У Департаменті освіти і науки Києва відреагували на цей інцидент, повідомивши про проведення перевірки:

Також на інцидент відреагувала радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук. Вона закликала МОН провести розслідування.

Нагадаємо, раніше ми писали про випадок у школі на Святошині, коли вчителька обізвала дітей свинями. Під час зауваження школярам 7-го класу класна керівниця перейшла на образи.

Фото: google.maps