Товар начебто збували під виглядом вершкового масла ТМ «Масло солодковершкове «Селянське» 73% та «Масло солодковершкове «Екстра» 82,5%.

Про це повідомили на офіційному сайті Держпродспоживслужби.

Фахівці Держпродспоживслужби спільно з поліціянтами виявили фальсифіковане масло, яке нібито постачали до шкіл столиці. Це сталося під час позапланової перевірки комунальних підприємств Києва та постачальників харчових продуктів до закладів освіти.

Зокрема під час перевірки виявили та вилучили масло (виробництва ФОП Матвієнко О.В.), яке в подальшому направили на лабораторне дослідження. Дослідження продукту показало, що в так званому «маслі» були повністю відсутні молочні жири.

«Ця ситуація переконливо свідчить про те, що система шкільного харчування потребує реформування, і ми на правильному шляху. Наше завдання сьогодні – боротьба з недобросовісними постачальниками, які збагачуються на здоров’ї дітей. Якості продукції, що постачається в дитячі заклади, й надалі приділятиметься особлива увага», – наголосила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Цікаво, що в ході проведених заходів встановлено, що ФОП Матвієнко О.В. здійснює виробництво та продаж небезпечної продукції в особливо великих розмірах. Йдеться про товар під виглядом вершкового масла торгових марок «Масло солодковершкове «Селянське» 73% та «Масло солодковершкове «Екстра» 82,5%. Ця продукція не відповідає вимогам щодо безпечності.

25 червня фахівці Департаменту, слідчі ГУНП в Київській області та інспектори Держпродспоживслужби провели обшуки за місцем розташування виробничих потужностей ФОП Матвієнко. Окрім цього, перевірили й суб’єкти господарської діяльності, які здійснювали постачання небезпечної продукції до шкіл м. Києва.

У результаті обшуків вилучили 16 тонн фальсифікованого масла та обладнання для його виробництва, зокрема й пакувальні матеріали інших виробників.

Наразі досудове розслідування цієї справи триває.

У Держпродспоживслужбі нагадали, що 2021 рік – це рік реформи шкільного харчування. Зокрема з 1 січня діє новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, зараз запроваджуються нові підходи до організації харчування.

Водночас Держпродспоживслужба здійснює державний нагляд за станом організації харчування дітей у закладах освіти, забезпеченням учнів достатньою кількістю якісних харчових продуктів, питної води, додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил і норм, недопущення реалізації в приміщеннях та на території закладів освіти небезпечних харчових продуктів.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук