В КМВА зауважили, що відповідне рішення приймає командувач сил і засобів оборони Києва і воно залежить від ряду чинників.

У Київській міській військовій адміністрації відповіли на петицію про зменшення тривалості комендантської години у столиці. Про це КМВА повідомила у Телеграмі.

Так, жителі Києва просять зменшити тривалість комендантської години. Відповідна петиція з’явилася на сайті Київської міськради.

«У зв’язку з тим, що припинення руху транспорту о 21:30 пояснюють комендантською годиною, яка починається о 23:00, пропоную зменшити комендантську годину, а саме, щоб вона починалася з 01:00», – йдеться у тексті звернення.

Своєю чергою, у КМВА зауважили, що рішення про запровадження комендантської години приймає командувач сил і засобів оборони Києва і це рішення залежить від ряду чинників.

«Комендантська година вводиться, аби зберегти порядок та мир у столиці нашої держави. Тут знаходяться всі важливі центри прийняття рішень», – сказано в повідомленні.

Відповідальність за організацію заходів із впровадження комендантської години покладена на Київську міську військову адміністрацію, Комендатуру міста Київ та поліцію Києва.

У КМВА просять містян поставитися з розумінням, набратись терпіння і з метою власної безпеки не порушувати вимог комендантської години. Комендантська година – це один із вимушених кроків для дотримання порядку в місті.

Для особового складу сил оборони жодних змін немає. Вони несуть службу у штатному режимі і відповідно до визначених завдань під час війни.

Фото: Фейсбук