Ще одна така локація працює в приміщенні міської адміністрації.

У Національному музеї «Київська картинна галерея» запрацював новий Туристично-інформаційний центр. Про це повідомляє Facebook-сторінка Управління туризму та промоцій КМДА.

Це локація, де туристи можуть отримати інформацію про навігацію, проживання, харчування, цікаві місця та туристичні маршрути міста. Його відкриття підтримав Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр.

«Напередодні новорічних свят це особливо актуально, враховуючи наплив внутрішніх туристів. Тут наші консультанти надаватимуть інформацію, яка цікавить туристів, розповідатимуть про саму галерею. Тут можна отримати мапу Києва для прогулянок містом. Інформація надається поки що англійською та українською мовами, але ми плануємо залучати консультантів, які б надавали послуги й іншими мовами», – зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Вона також додала, що відкриття таких туристичних центрів планується на різних локаціях міста. Адже сьогодні пріоритетним є індивідуальний туризм, і основне завдання – надати гостям усю інформацію, щоб вони почувалися комфортно та безпечно.

Раніше ми писали, що у Києві створять інклюзивний туристичний маршрут для людей з вадами зору.

Фото: фейсбук