Міська влада сприяє розвитку сфери культури у столиці.

Про це повідомила Київська міська рада.

У повідомленні зазначили, що у Київській міській раді врегулювали питання фінансової поворотної допомоги комунальним закладам культури під час дії воєнного стану.

І додали, що у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії на територію України київські комунальні заклади культури з об’єктивних причин не мають можливості виконувати умови надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі, яку вони отримують на створення мистецького продукту.

«Київська міська рада прийняла важливе рішення для комунальних закладів культури територіальної громади міста Києва та відновлення їх діяльності. Відтак під час дії воєнного стану, а також протягом терміну до шести місяців з дня закінчення, припинення або скасування форс-мажорних обставин заклади культури не здійснюють повернення фінансової допомоги та подачу звітності про використання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі. А термін дії їх договорів буде продовжено на відповідний період», – зазначили у Київраді.

І наголосили, що міська влада сприяє розвитку сфери культури у столиці та надає додаткові соціальні гарантії для київських комунальних закладів культури.