Депутати Київської міської ради спільно з делегацією міста Лондон обговорили шляхи співпраці у сфері культури.

Про це повідомляє Київрада.

«Генеральний директор Торгово-промислової палати Лондона Річард Бердж, Шериф Сіті Лондона Ендрю Марсден, голова правління Барбікан Центру Том Слейг зустрілись з заступницею голови КМДА, депутаткою Київської міської ради Ганною Старостенко депутаткою Київської міської ради, головою постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторією Мухою та директором Департаменту культури КМДА Сергієм Анжияком», – йдеться в повідомленні.

Як зазначила заступниця голови КМДА, депутатка Київської міської ради Ганна Старостенко, після Перемоги на Україну чекатиме масштабне відновлення, думати про яке потрібно вже сьогодні.

«Ми неодмінно врахуємо світовий досвід, та будемо взаємодіяти з іноземними колегами задля створення ефективного плану відновлення столиці у повоєнний період. У Київській міській раді спільно з представниками Лондонської торгово-промислової палати обговорили можливі варіанти співпраці у сфері культури. Зокрема мова йшла про можливість проведення у Лондоні мистецьких заходів, виставок, де будуть представлені експонати з Києва. Крім цього, обговорили шляхи відновлення пошкоджених, внаслідок ворожих авіаударів, закладів культури у столиці, також створення у столиці культурних центрів», – сказала Ганна Старостенко.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, цій зустрічі у столиці передувало спілкування із заступницею мера Лондона з питань культури та креативних індустрій Джастін Саймонс у грудні минулого року.

Нагадаємо, що вчора, 24 січня, у столицю прибув президент Фінляндії Саулі Нііністьо. Відомо, що метою візиту було обговорення подальшої підтримки України у війні.

Фото: Київрада