Вона приняла присягу на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання.

Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що відповідно до постанови Київської міської виборчої комісії, достроково припинив свої повноваження депутат Київської міської ради ІХ скликання Михайло Ковальчук. Натомість депутатські посвідчення Київської міської ради отримала Катерина Глімбовська. Вона буде працювати на благо киян у складі депутатської фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Депутатка приняла присягу на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради ІХ скликання.

До слова, за даними видання “чесно” Катерина Глімбовська – перша у списку ВО «Батьківщина» у Святошинському районі (11 округ) міста Києва на місцеві вибори до Київради 2020. Дружина фігуранта корупційних кримінльних проваджень Романа Насірова. Також, вона є директоркою Altis Ltd і  дочкою будівельного магната Олександра Глімбовського, власника корпорації “Альтіс-Холдинг”.

Відомо, що ця компанія здійснювала реконструкцію київського ЦУМу та Поштової площі, терміналу D аеропорту “Бориспіль” і перебудовувала Львівський аеропорт. Також вона фігурувала в будівництві дитячої лікарні “Охматдит”. Майже в усіх перелічених випадках головним замовником робіт була держава. Журналісти виявили, що корпорація тестя Насірова, яка оперує мільярдними оборотами, сплачувала до бюджету кількасот тисяч гривень податків завдяки мінімізації прибутку через низку власних структур.

Фото: Фейсбук