Йдеться про територію між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі Києва.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Олена Медведенко, ініціаторка створення парку відпочинку «Микільська Слобідка».

Пані Олена розповіла, що ще в травні Київська міська рада ухвалила рішення щодо створення парку «Микільська Слобідка» у Дніпровському районі. Зокрема Київрада обіцяла викупити земельні ділянки в Ощадбанку, аби зелену територію не віддали під будівництво.

Олена Медведенко зазначає, що звернулася до Київзеленбуду, щоб дізнатися, як просувається справа з проведенням землеустрою ділянок у майже 10Га, передбачених під майбутній парк.

«І яким було моє здивування, коли передивившись всі протокли побачила, що і тут не пройшло без махінацій, бо більшу половину парку депутати ЗАГУБИЛИ: на комісіях проектів рішення було два ідентичних, лише відрізнялись кадастрові номери ділянок, а на сесії вже лишився один, а другий так і висить на сайті КМР, як не проголосований», – наголосила пані Олена.

Киянка також звернулася до Володимира Бондаренка, секретаря Київради, із прохання виправити цю помилку.

«Мало того, що затягується історія з викупом дотичних ділянок у Ощадбанка, так ще і комунальні ділянки на березі Дніпра продовжують висіти безбалансом», – обурилася Олена Медведенко.

Окрім цього, жінка пояснила, що в проекті рішення йшлося саме про передачу прибрежного облаштованого сквера біля ЖК «Сонячна Рів’єра» і ділянки біля «Зони Здоров’я», де спільно з Департаментом міського благоустрою КМДА та Олексієм Кулебою 2 роки тому демонтували паркан.

Тоді ж, за словами пані Олени, Петро Пантелеєв, заступник голови КМДА, приїжджав на місце й обіцяв допомогу з благоустроєм. Однак киянка запевняє, що досі нічого на місці не зроблено. Ба більше – ділянка в таких умовах ризикує стати черговим будівельним майданчиком.

«Спочатку мене здивувало навіщо територію поділили на два проекті рішення, а тепер дивує, що проект з більшою площею загубився і не увійшов в порядо денний сесії 13.05.2021. Сподіваюсь на цивілізоване вирішення ситуації», – наголосила Олена Медведенко.

Водночас жінка пообіцяла направити офіційні звернення у відповідні організації.

У коментарях до допису Володимир Бондаренко написав, що, швидше за все, другий проект рішення ще не потрапив до порядку денного. Наступне пленарне засідання заплановане на 22 липня, тоді, можливо, його і розглянуть.

До слова, новий парк планують облаштувати між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі Києва.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук