Депутати фракції “Голос” в Київраді зареєстрували проєкт рішення, який передбачає позбавлення столиці білорусі статусу міста-побратима Києва.

Про це повідомили у пресслужбі партії “Голос”.

Депутати також пропонують припинити співробітництво між містами Київ та Мінськ до часу, коли білоруський народ звільниться від авторитарного режиму та встановить демократичний режим.

“Це є цілком логічним, адже, як відомо, самопроголошений президент білорусі Олександр Лукашенко надав згоду на накопичення військових рф та техніки на території білорусі. Саме з території білорусі почався масштабний та один з основних наступів військ окупанта на Київ, саме з території білорусі постачалось забезпечення цих військ, які окупували громади Київської області: Іванківську, Бородянську, Немішаєвську, Бучанську та інші. Весь світ побачив трагічні, звірські, моторошні наслідки тимчасового перебування на території громад Київщини “русского мира” – тисячі вбитих, закатованих, понівечених цивільних людей, сотні згвалтованих жінок та дітей”, – зазначили у політсилі.

Разом з тим, депутати наголосили на тому, що  з території білорусі здійснюються постійні обстріли балістичними та крилатими ракетами території України, українських міст, громадян України.

Депутати від “Голосу” закликали колег по Київраді підтримати даний проєкт рішення.

Фото: Фейсбук