На нещодавно прийнятих об’єктах «Укрбуду» обіцяють розпочати роботи з добудови протягом місяця.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав президент холдингової компанії «Київміськбуд» Ігор Кушнір.

На уточнення всіх технічних моментів щодо 6 прийнятих минулого тижня недобудованих об’єктів «Укрбуду» необхідно приблизно місяць.

«З приводу шести прийнятих минулого тижня. Ситуація наступна: заходимо на майданчики в найближчі дні, заводимо людей, техніку, матеріали. Розгойдування і уточнення всіх технічних моментів займе приблизно місяць», – написав Ігор Кушнір.

Він повідомив, що у всіх інвесторів буде можливість виплатити вартість житла за старою ціною. Деталі та реквізити оплати обіцяють опублікувати на сайті компанії на початку наступного тижня.

Провели очередную встречу с представителями инициативных групп Укрбуда. Примечательно, что пришли даже те, чьи ЖК фонд…

Опубліковано Игорем Кушниром Четвер, 30 липня 2020 р.

Ігор Кушнір додав, що ведеться активна робота щодо прийняття «Київміськбудом» комплексів Міністерства оборони: Оберіг-2 і Чарівне Місто. Підписання договорів планується в найближчі кілька тижнів.

Триває узгодження формальностей з замовниками ЖК «Академ-Парк», «Шевченківський», «Злагода» і уточнення фінансових показників по «Поділ-Граду» з Фондом фінансування будівництва.

Нагадаємо, «Київміськбуд» прийняв чергові 6 об’єктів корпорації «Укрбуд».

Депутати Київради проголосували за звільнення об’єктів незавершеного будівництва корпорації «Укрбуд» від сплати пайової участі.