Ремонтні роботи тривають у всіх районах Києва.

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Київавтодору».

Наразі в усіх районах столиці тривають капітальні ремонти автодоріг. Зокрема на проспекті С. Бандери вже завершили перший етап капремонту, а на вул. Борщагівській та вул. Милославській облаштовують новий асфальт.

«Щодня на просп. С. Бандери і вул. Борщагівській асфальтують нову ділянку проїжджої частини. Загалом на цих магістралях вже влаштовано близько 25 тис. м2 середнього шару покриття. Аби полотно довше слугувало – використовують полімерну сітку», – повідомив в.о. генерального директора КК «Київавтодор» Олександр Федоренко.

Окрім цього, за даними комунальників, на цих об’єктах з’являются нові велодоріжки і тротуари.

«Сьогодні перший етап робіт завершили на просп. С. Бандери. Нині там відновлено рух на всю ширину проспекту. Відновлення руху – до наступного етапу робіт», – додав Олександр Федоренко.
Водночас триває влаштування пішохідної зони з велодоріжкою на вул. Чорнобильській. Наразі роботи виконано між просп. Перемоги і вул. Ф. Пушиної. Крім того, масштабні дорожні роботи проводять автодорівці на вул. Милославській і ділянці дороги Т-10-27 Київського напівкільця від вул. Ватутіна до Одеської площі.
Капітальне оновлення у розпалі і на шляхопроводах.
Так, на Індустріальному шляхопроводі завершено перший етап ремонту – уже відремонтовано близько 50% проїжджої частини й тротуар у напрямку центру міста.

На Новокостянтинівському шляхопроводі і шляхопроводі на вул. Льва Толстого над залізницею триває демонтаж монолітної плити, старої колесовідбійної стрічки, тротуарної частини, а також фрезерування покриття. Після цього дорожники будуть монтувати нову монолітну плиту автопроїзду.

Фото: фейсбук