Моргенштерн торік під час концерту в Одесі висміяв жалобу за загиблими.

Російський репер Моргенштерн збирається приїхати в Україну з сольними концертами у кілька міст, зокрема й у Київ. Про це на своїй Facebook-сторінці написав засновник сервісу Kontramarka.ua Олександр Порядченко.

Відомо, що у Києві концерт планується провести у Палаці Спорту 3 червня 2021 року. Наступного дня, 4 червня, росіянин Алішер Валєєв збирається виступити у Харкові, а 6 червня – у Запоріжжі.

«Його творчість б’є по чутливих душах людей… Тому можна тільки уявити, з яким болем вони сприймуть новину про великий сольник Моргенштерна в київському Палаці Спорту 3 червня 2021 року. Творчість Валєєва ділить людей на дві сторони. Одні називають його найбільшим шоуменом і довбаним генієм. Інші кажуть, що він довбаний, але не геній, а безталанний пацан, який розріджує мізки молоді та змушує їх тупішати», – пише Олександр Порядченко.

Зазначимо, що Моргенштерн є палким прихильником російського президента Володимира Путіна і в усіх останніх інтерв’ю називає його «красавчиком». Анексію українського Криму Моргенштерн підтримує, а скандал з Apple, який ідентифікує Крим як російську територію в iPhone громадян Росії, він постійно висміює. Організатор Порядченко в своєму дописі вирішив не згадувати дані факти.

Крім того, Моргенштерн торік 7 грудня провів в Одесі концерт у дні, коли в місті була оголошена жалоба за жертвами пожежі в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася пожежа. Тоді загинули 12 людей, 30 постраждали. Моргенштерн, дізнавшись про цей факт, зі сцени клубу, в якому проводився концерт, заявив, що йому байдуже на жалобу.

Нагадаємо, у Києві після 20 років роботи зачиняють концертний клуб «Бінго».

Фото: Фейсбук