Окрім Києва, Іван Абрамов планує виступи в Одесі, Харкові та Дніпрі.

Про це йдеться у заяві представництва президента України в Автономній Республіці Крим.

Причина звернення представництва до Служби безпеки України – концерт Івана Абрамова в анексованому Криму в 2019 році.

За результатом моніторингу Представництвом виявлено, що Абрамов у серпні 2019 року незаконно відвідував тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим, порушуючи чинний порядок перетину адміністративної межі з тимчасово окупованим півостровом, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України № 367 від 4 червня 2015 року“, – йдеться у заяві Представництва.

Так, у відкритих джерелах інформації є відомості про сольний концерт Івана Абрамова у Сімферополі, який відбувся 11 серпня 2019 року у так званому “Державному академічному музичному театрі Республіки Крим”.

Відповідно, російський комік порушив правила перетину адміністративної межі при в’їзді до тимчасово окупованої території Криму в 2019 році.

Представництво звернулося до Державної прикордонної служби України та СБУ з проханням врахувати надані відомості під час проходження порушником прикордонного контролю та винесення відповідного рішення щодо громадянина Абрамова“, – додали в заяві.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що СБУ веде розслідування щодо 59 російських артистів, які відвідували анексований Крим. Деякі з артистів, які виступили на півострові або висловилися на підтримку російської анексії Криму. Серед них Лєпс, Кіркоров, Бузова та інші.

Фото: Фейсбук