Легендарні футболісти відкрили школу фонду «Реал Мадрид». В Києві таких уже декілька.

Київ відвідали колишні футболісти, відомі виступами за мадридський «Реал» — португалець Луїш Фігу та бразилець Робарто Карлос. Вони взяли участь у відкритті соціально-спортивної школи фонду «Реал Мадрид» в Дніпровському районі столиці, повідомляє «Трибуна».

Школа була запущена на базі коледжу імені Сухомлинського (вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 5А). На відкритті також були присутні міський голова Києва Віталій Кличко та співголова комітету УАФ Ігор Бєланов і ще двоє екс-гравців «Реала» — Хосе Еміліо Амавіска і Едвін Конго.

Учні спортивних шкіл фонду «Реал Мадрид» будуть вивчати іноземні мови, відвідувати музеї, театри, кінотеатри, лекції та екскурсії. Крім тренерів, в школах будуть працювати соціальні працівники та психологи.

Також планується відкриття подібних шкіл у Львові, Харкові та Дніпрі. Всього фонд «Реал Мадрид» об’єднує близько 450 шкіл в 80 країнах світу на 5 континентах.

Раніше повідомлялося, що в Києві фонд «Реал Мадрид» також відкриє соціально-спортивні школи на базах СЗШ №62 (Дарницький район) та СЗШ №243 (Подільський район).

Фото: Фейсбук