Конструкції «Проекція можливостей» та «Захищені» розташовані в центрі столиці.

Про це повідомили на офіційному сайті МОЗ України.

Біля будівлі КМДА, що на вул. Хрещатик, 36, з’явилася інсталяція «Проекція можливостей». Циліндрична равликоподібна конструкція з прорізаними в ній написами «обіймайся», «подорожуй», «живи», «торкайся», «цілуйся», «вривайся», «знайомся», «втілюй», які віддзеркалюються світловими відбитками на підлозі.

«Проходячи через неї, ніби через коридор, людина бачить, що саме опинилося в тіні через пандемію і що саме поверне вакцинація», – пишуть у МОЗ.

У вересні схожі проекти планують відкрити у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Ще одна інсталяція з назвою «Захищені» розміщена в Маріїнському парку по вул. Грушевського. Вона стала продовженням інформаційної кампанії, яка розповідає про переваги вакцинації від COVID-19 через історії українців, які вже отримали щеплення.

Окрім цього, у Маріїнському парку розміщені стенди з фотографіями щеплених від COVID-19 українців, які вакцинувалися, щоб жити, щоб не стати пацієнтом реанімації, щоб бачитися з онуками, щоб знову подорожувати. Якщо ви захочете послухати історії цих українців, достатньо просто підняти руку й стенди, обладнані датчиками руху, «заговорять» до вас їхніми голосами.

У парку також розміщені ідентичні дзеркальні стенди, за допомогою яких можна зробити селфі та викласти їх у соцмережі разом із власною розповіддю, що саме спонукало вас вакцинуватися.

Мета інсталяцій – привернути увагу киян до вакцинації та розповісти, які переваги щеплення від COVID-19. А це – як захист себе та людей навколо, так і можливість знову вільно робити все те, від чого довелося відмовитися через пандемію.

Інсталяції розроблені та втілені агенціями Postmen та Vandog за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: МОЗ