Безпідставна відмова громадянам від законного пільгового перевезення є адміністративним порушенням.

Про це повідомили у Патрульній поліції Києва.

Неприємна історія сталась у Києві 23 лютого на маршруті №239 “ст. м. Шулявська — ст. м. Либідська”: водій маршрутки у грубій формі відмовив малолітнім дітям у супроводі дідуся в пільговому проїзді. Зокрема, водій кричав на весь салон: “Не*рін було їх стільки народжувати, у мене таких щодня до*ріна, або плати, або виходь“.

Патрульні з відділу безпеки дорожнього руху звернулися до директора фірми-перевізника та повідомили його про випадок. Разом вони розшукали вказаного водія. Після з’ясування обставин конфлікту його звільнили“, – зазначили патрульні.

Вони також нагадали, що безпідставна відмова від передбаченого законом пільгового перевезення громадян — є адміністративним порушенням та належить до компетенції “Укртрансбезпеки”.

Якщо вам стало відомо про подібні порушення — звертайтеся на лінію 102 та залишайте скаргу за телефоном перевізника (у салоні автобуса розміщується інформація про перевізника та страховика)“, – додали патрульні.

Нагадаємо, сьогодні на лівому березі у маршрутки на ходу відвалилося колесо. Подібні інциденти зі столичними маршрутками, на жаль, не вперше.

Фото: Фейсбук