У метрополітені запевняють, що вартість квитка буде «компромісною». 

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У столичній підземці планують збільшити вартість проїзду. Усе через те, що комунальний транспорт працює в збиток. Водночас вартість квитка обіцяють «компромісну».

Наталка Макогон, заступниця начальника КП «Київський метрополітен», нагадала, що вирахована собівартість проїзду наразі – 20 гривень 5 копійок за поїздку, однак це не розрахунки тарифу.

«Щодо тарифу, то ми надали всі необхідні документи до нашого профільного транспортного департаменту. Ці папери будуть розглядати економісти й інші фахівці Управління цінової політики КМДА. Надалі на рівні міської адміністрації буде вишуковуватися максимально компромісний варіант. Міська влада чітко розуміє та знає можливості міського бюджету, рівень заробітної плати киян та стан комунальних підприємств. Тариф встановлюватиметься відповідно всіх цих показників», – зазначила пані Макогон.

Водночас заступниця начальника КП наголосила, що саме транспортне питання зазвичай перетворюється в киян на політичні, а не економічні моменти – вартість проїзду в метро в Києві обгрунтоване.

«Коли дорожчають, наприклад, харчові продукти, то ми їх просто по факту купуємо, адже вони нам потрібні. Так само і з комунальними послугами. Я думаю, що люди з розумінням поставляться до нового тарифу на проїзд, оскільки зараз вишуковується варіант, розрахований на реальні можливості киян», – пояснила Наталка Макогон.

Окрім цього, заступниця начальника КП «Київський метрополітен» зазначила, що, ймовірно, надалі в столиці переглядатиметься система проїзних квитків. Так пасажири, які купують оптовий проїзд, зможуть зекономити на вартості поїздки.

Нагадаємо, нещодавно в столичному метро закінчили підключення 4G-інтернету.

Фото: фейсбук