У жовтні актуальна ціна закупівлі газу для зазначених категорій споживачів – майже 25 000 грн з ПДВ/тис. куб. м.

Через різ вартості газу підвищено тарифи на опалення для комерційних і бюджетних установ, а також релігійних організацій. Нові тарифи затверджені розпорядженням КМДА від 13 жовтня 2021 року № 2145. Про це повідомили у КП “Київтеплоенерго”.

У підприємстві зазначили, що зміна тарифів пов’язана зі зростанням ціни на газ. Проте комунальники наголосили,що для населення тарифи залишаються на рівні минулого року.

“Умовами договору ГК «Нафтогаз Трейдинг» передбачена диференціація цін природного газу. Для комерційних, бюджетних та релігійних установ – це ринкова ціна, що визначається щомісяця”, – зазначили у повідомленні.

На момент розрахунку проєкту тарифів з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня для потреб бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій враховано ціну майже 11 600 грн з ПДВ/тис. куб. м. Але вже у жовтні  поточного року ціна закупівлі газу для зазначених категорій споживачів – майже 25 000 грн з ПДВ/тис. куб. м.

Нагадаємо, що Київрада вирішила збільшити статутний капітал КП “Київтеплоенерго” на 2 мільярди гривень, щоб запобігти зростанню тарифів на опалення для населення.

Тарифи на тепло для населення у Києві з початком опалювального сезону не підвищуватимуть. Тарифи для киня не зміняться і не перевищуватимуть 1654 гривні, як це було в минулому опалювальному сезону.

Фото: kte.kmda.gov.ua