Шістьох тваринок нещодавно привезли аж із Черкащини.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Із Черкащини до столиці нещодавно привезли 6 маленьких їжачків для порятунку. За даними dtp.kiev.ua, маму-їжачиху зачепило під час косіння трави. Відтак – тварин-сиріток терміново перевезли в Київ для вигодовування.

Наразі врятовані їжачки знаходять в зоокіперки Анни Скорик, яка прихистала в себе звіряток.

«Зараз з усіма їжачками все добре, але багато шансів ми не можемо, адже їжачки в їхньому віці без мами виживають на 1% зі 100. Для вигодовування ми використовуємо заміну кошачого молока або трохи розводимо козяче. У жодному разі не можна давати молоко корови, адже воно для них шкідливе», – розповіла пані Анна.

Годує зоокіперка звіряток із шприца з гумовим накінечником.

Важливо, що молоко корови не можна давати навіть дорослим їжачкам, адже це провокує в тваринок серйозні проблеми зі здоров’ям.

Якщо надалі їжачки виживуть, то, за словами зоокіперки, їх випустять на волю – у дику природу.

«Коли вони стануть дорослішими, то ми їх привчимо до нормальної для них їжі – комахи, наприклад», – пояснила Анна Скорик.

Також пані Анна наголосила, що їжачків, які живуть на вулиці, можна брати додому тільки у випадку, якщо вони потребують допомоги. В інших випадках – місце тварин у дикій природі. Якщо ж ви дуже мрієте завести додому їжачка – краще купити африканського декоративного, який нормально живе в клітці.

Цікаво, що їжаки є корисними для природи, адже з’їдають шкідливих комах, плазунів та навіть мишей.

До слова, в Анни Скорик удома наразі є свій декоративний їжачок і близько 10 їжаків, які потребують допомоги.

Фото: скріншот