У рекламі для платформи Taimi знялися також українські представники LGBTQ + спільноти.

Про це повідомила команда креативної агенції, яка займалася створенням рекламного ролика.

У роликах показали членів ком’юніті та головні фічі застосунку: дейтинг, дайджест, сторіси, стріми, чати, безпеку, і найголовніший інгредієнт, що об’єднує всіх — любов. У зйомках кампанії взяли участь реальні члени ком’юніті, а також, вперше в Україні — драгквіни“, – повідомляє креативна агенція.

Зйомки проходили у Києві два дні на трьох локаціях. Для декорацій навіть був створений сюрреалістичний будинок – Home of Diversity. Маркетологи поставили перед творцямит відео кілька завдань – розповісти про бренд всьому світові та познайомити його з привітним середовищем для квір. А ще – спонукати людей, які переглянуть ролик, піти і скачати платформу на сфій смартфон.

У результаті ми отримали брендове відео з десятками малих брендформансів, а також можливість створити ще сотню перфомансів, об’єднаних яскравою айдентикою. Кампанія реалізовується на ринку США у Snapchat, Instagram, Facebook, YouTube та Amazon Prime Video“, – додали рекламники.

Для саундтреку ролика обрали пісня Love українського гурту KAZAKY.

Taimi – це найбільша в світі LGBTQ + платформа, яка об’єднує в собі соцмережу, чати, відеодзвінки, додатки для знайомств, прямі трансляції. Також платформа також проти несправедливості і намагається боротися з гомофобією.

Раніше ми писали, що Дуа Ліпа зняла кліп у Києві за мотивами трагедії “Титаніка”.

Фото: скріншот