Будівля розташована по вулиці Студентська 8, 10 у Шевченківському районі.

Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Юрій Тацій.

За його словами, місто ухвалило рішення про знесення аварійної будівлі у Шевченківському районі по вулиці Студентська 8, 10, яку використовує комунальний «Камерний хор «Хрещатик». Натомість побудують офісний центр, в якому буде влаштовано концертну залу.

Kyiv Media

Додав, що відповідні містобудівні умови та обмеження також вже підготовлені Департаментом містобудування та архітектури КМДА.

«Наразі приміщення будівлі не використовуються творчим колективом, адже їх зношеність складає близько 80%. Зокрема, пошкоджені конструктивні елементи, що унеможливлює безпечне перебування у ній. Натомість будівництво нового об’єкту дозволить, по-перше, використати сучасні матеріали та підходи до проєктування, по-друге, гарантувати безпечність споруди для людей. Окрім того, створення офісного центру з концертною залою дозволить спрямовувати додаткові кошти до міського бюджету», – запевняє Юрій Тацій.

Перед тим, як зносити будівлю, Київрада має провести інвестиційний конкурс, визначивши компанію, що відшкодує вартість знищеного об’єкта та забезпечить будівництво нового. Інвестор також має передати у комунальну власність міста таку площу будівлі, яка була знесена.

Зазначимо, ще у 2020 році на сайті Київського інвестиційне агентства публікувалася інформація про знесення будівлі та візуалізація майбутнього офісного центру із концертною залою. Так, нова будівля маттиме 3 та 8 поверхів.

Також був вказаний орієнтовний обсяг інвестицій – 113,5 млн грн. Проте з урахуванням, що ці матеріали мають ознайомчий характер, сума врешті може відрізнятися.

А саме розпорядження про проведення інвестиційного конкурсу КУМДА видала ще у грудні 2019 року.

Фото: Фейсбук, investinkyiv