Йдеться зокрема про енергозберігаючі та люмінесцентні лампи, що є небезпечними відходами.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Києва.

Працівники КП «Київкомунсервіс» відправили на утилізацію ліцензованому підприємству 20 тисяч енергозберігаючих та люмінесцентних ламп. До слова, ці небезпечні відходи зібрані зі спеціальних помаранчевих контейнерів, які встановлені на території міста Києва. Відтак, лампи гарантовано не потраплять на полігони та не будуть забруднювати довкілля.

«КП «Київкомунсервіс» продовжує системну роботу у сфері поводження з небезпечними відходами (відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутні термометри та енергозберігаючі лампи) у складі побутових. Адже такі відходи – це серйозна загроза для довкілля та здоров’я людей і важливо не допускати їх потрапляння у навколишнє середовище», – зазначили в дописі.

Нагадаємо, локації, на яких розміщені спецконтейнерів для збору небезпечних відходів, можна побачити тут.

У Департаменті зазначили, що в КП «Київкомунсервіс» цьогоріч придбали 212 спецконтейнерів, які поетапно розміщують у місті з урахуванням заявок киян.

До слова, усі кияни можуть подати заявку з пропозиціями і адресами для встановлення контейнерів для небезпечних відходів у будь-якому районі столиці. Це можна зробити на сайті КП «Київкомунсервіс»та перед цим необхідно ознайомитися з умовами встановлення цих контейнерів.

Фото: фейсбук