Наразі будівля ринку потребує капітальної реконструкції.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У Департаменті підприємництва та розвитку промисловості заявили, що місто ухвалило рішення щодо здачі в оренду приватним власникам частини площ Житнього ринку, який є комунальним майном. Головна умова – на першому поверсі залишиться традиційний продуктовий ринок, облаштований за сучасними умовами.

Цікаво, що Житній ринок на Подолі – один із найстаріших ринків столиці. Його приміщення було збудоване в 1980 році. Наразі, після понад 40 років експлуатації, будівля потребує капітальної реконструкції.

«Головна вимога до орендаря – на першому поверсі Житнього ринку має працювати ринок для традиційної торгівлі продуктами харчування. Мають бути облаштовані сучасні та комфортні для покупців і підприємців торговельні місця. Друга важлива річ – потенційний орендар буде визначений через аукціон Prozorro за принципом найбільшої ставки, яка поповнить бюджет столиці. Крім того, задача орендаря – залучити інвестиції на реконструкцію приміщення ринку», – зазначили в Департаменті підприємництва та розвитку промисловості.

До слова, процедура передачі в оренду, за умови визначення переможця на відкритих торгах, відбуватиметься відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

У КМДА нагадали, що до комунальної власності міста належать сьогодні такі столичні ринки: Володимирський, Бессарабський та Житній.

Фото: фейсбук