Учасниці Академії пройшли програму з розвитку управлінських та лідерських компетенцій.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, зазначила, що наразі перша група із 28 учасниць «Київської академія жіночого лідерства» завершила навчання. Цікаво, що група відібрана з жінок, які займають різні посади в КМДА та її структурних підрозділах.

«Ми запланували цю академію для того, щоб дати жінкам, які працюють на державній службі, додаткові знання, що потрібні для побудови успішної кар’єри. Адже в цій сфері 80% працівників – жінки. Але ключові керівні посади займають чоловіки. Я сподіваюся, що знання, набуті тут, допоможуть учасницям не тільки в кар’єрному, а й особистісному зростанні. Вдячна за таку велику увагу до проекту та позитивний зворотній зв’язок. Він обов’язково триватиме і надалі», – зазначила Марина Хонда.

Марина Хонда також вручила учасницям сертифікати, які засвідчують успішне завершення навчального курсу з розвитку управлінських та комунікаційних навичок.

До слова, проект «Київська академія жіночого лідерства» реалізовується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди в межах заходів міської цільової програми «Соціальне партнерство» на 2019-2021 роки» та на виконання Плану дій із досягнення рівності та імплементації «Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків». Організаторами академії стали управління з питань гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та ГО «Новий соціальний вектор».

Учасниці Академії пройшли програму, яка передбачала три навчальні модулі з розвитку управлінських та лідерських компетенцій, гостьові лекції. Також учасниці протягом усього навчання мали менторську підтримку.

Фото: КМДА