Столичні правоохоронці затримали чоловіків, які займалися збутом кокаїну у Києві та області.

Про це повідомляє Поліція Києва.

Під час спеціальної поліцейської операції були задіяні понад 100 правоохоронців, серед яких спецпризначенці, кінологи та співробітники сектору кримінального аналізу. У ході слідчих дій у столиці та Київській області ми виявили та вилучили понад пів кілограма кокаїну, зброю, 54 тисячі доларів США, 3 тисячі євро, 160 тисяч гривень, чорнові записи та ювелірні вироби“, – йдеться у повідомленні.

До організованої злочинної групи входило 14 осіб – два організатори, виконавці та особи, які працювали так званими водіями – розвозили та збували наркотики.

Усіх членів злочинної групи затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Сума вилучених наркотиків за цінами “чорного” ринку становить близько 4 мільйони гривень.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального процесуального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Затриманим повідомили про підозру.

Крім того, до суду будуть направлені кримінальні провадження за ст. 28, ст. 255 – створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Фото: Telegram