Дрон шахраїв із прикріпленою сумкою з грошима виявила неподалік місця скоєння злочину місцева мешканка.

У столиці викрили шахрая, який ошукав чоловіка на 40 тисяч євро, а готівку “евакуював” з місця злочину за допомогою дрону. Про це інформує Київська міська прокуратура.

За даними слідства, раніше судимий за корисливий злочин 34-річний киянин змовився з двома не встановленими наразі особами для здійснення шахрайства під виглядом обміну валют.

Зловмисники розмістили в інтернеті оголошення про обмін валюти за вигідним курсом та домовилися з клієнтом про зустріч біля одного з пунктів обміну.

Отримавши від потерпілого 40 тисяч євро, один із учасників злочинної групи, непомітно помістив грошові кошти у сумку-сітку, прикріплену до квадрокоптера, після чого скерував літальний апарат у невідомому напрямку.

За результатами проведених слідчих дій одного з винахідливих учасників злочинних дій затримали. Наразі йому повідомлено про підозру, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Дрон шахраїв із прикріпленою сумкою з грошима виявила неподалік місця скоєння злочину місцева мешканка, яка повідомила про знахідку правоохоронні органи.

Досудове розслідування триває, слідство шукає спільників підозрюваного.

Фото: Фейсбук