47-річний чоловік розповсюджував проросійську пропаганду.

Київські слідчі повідомили про підозру чоловіку за публічне підтримання повномасштабного вторгнення росії в Україну. Про це інформує прес-служба Нацполіції.

Проросійський пропагандист за допомогою соціальних мереж поширював матеріали, в яких містилось визнання правомірною збройної агресії російської федерації проти України. За свої дії чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі.

Мова про 47-річного мешканця Києва.

Фігурант зареєстрував низку профілів у соціальних мережах, за допомогою яких розповсюджував проросійську пропаганду. Під час обшуку за місцем проживання було вилучено речові докази.

Чоловіку повідомили про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – виготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, розпочатої у 2014 році, у тому числі шляхом представлення збройної агресії Російської Федерації проти України як внутрішнього громадянського конфлікту, виправдовування, визнання правомірною, заперечення тимчасової окупації частини території України, а також глорифікація осіб, які здійснювали збройну агресію Російської Федерації проти України, розпочату у 2014 році. Найближчим часом суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Фігуранту загрожує до трьох років позбавлення волі.

Фото: Фейсбук