Автобіль ввезли з Польщі і не розмитнювали з лютого 2020 року.

Про затримання елітного нелегала – Lamborghini Aventador за 600 тисяч євро – повідомила Київська митниця.

Цей автомобіль ще називають еталоном якості серед суперспорткарів.

Під час перевірки електронної митної бази даних Київською митницею встановлено, що даний транспортний засіб ввезений на територію України через одну з митниць на українсько-польському кордоні громадянином Ізраїлю в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року ще в лютому 2020 року“, – зазначили київські митники.

Вони перевірили, що автомобіль по закінченню строку вивезений за межі України не був, та з заявою щодо продовження терміну тимчасового ввезення спорткару його власник до митниці не звертався.

Таким чином, елітний автомобіль Lamborghini Aventador став предметом порушення митних правил… Замість ввезти дороге авто законно і з гідністю сплатити при цьому всі передбачені митні платежі, або ж вчасно вивезти його за межі митної території України, з Lamborghini зробили справжнього нелегала”, – іронізують митники.

Наразі автомобіль тимчасово вилучено, а матеріали справи митниця скерувала до суду. Судом на громадянина Ізраїлю накладено штраф у розмірі 170 тисяч гривень.

Нагадаємо, в Україні почиали діяти нові правила розмитнення “євроблях”. Зміни стосуються машин, які незаконно ввезли до 31-го грудня 2020 року.