Діяльність групи направляли співробітники ГРУ та сепаратисти з так званої "ЛНР".

Служба безпеки затримала “розконсервовану” російськими спецслужбами групу агентів, яка вела розвідку позицій ЗСУ навколо Києва, визначала геолокації стратегічних об’єктів, а також намагалася просувати російську пропаганду. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

В результаті оперативних дій затримано 4 російських агентів. Вони розвідували позиції ЗСУ, геолокації стратегічних об’єктів, а також закликали українців підтримати окупантів” — йдеться в дописі.

Діяльність групи агентів направляли співробітники ГРУ та сепаратисти з так званої “ЛНР”.

Диверсанти діяли з початку російської агресії. Серед учасників групи був чіткий розподіл сфер відповідальності за виконання завдань.

Зокрема, двоє агентів розвідували позиції ЗСУ і розташування об’єктів критичної інфраструктури, збирали персональні дані нинішніх і колишніх українських військових та правоохоронців.

Ще один агент, який виявився колишнім співробітником правоохоронних органів Донецької області, відповідав за пропаганду, поширював меседжі щодо підтримки окупантів. Для “розгону” пропагандистського контенту адміністрував спеціалізовані інтернет-платформи, залучивши до “роботи” айтішніка з Гостомеля.

У агентів, яких накрили спецслужби, знайшли проросійську символіку, засоби зв’язку та електронні носії інформації з доказами злочинних дій.

Фото: прес-служба