Один з них намагався натравити на прикордонників собаку.

Столичні правоохоронці провели рейд на ринках та у хостелах, у результаті затримано кількадесят нелегальних мігрантів. Про це повідомили прикордонники пропускного пункту «Київ» у своєму Facebook.

Правоохоронці провели рейд на столичних ринках і у прилеглих хостелах Під час рейду перевірили понад 200 осіб, виявили десятки іноземців –порушників.Сьогодні прикордонники оперативно-розшукового відділу Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" спільно з співробітниками Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області та працівниками Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області викрили місця перебування іноземних громадян, які перебували в ??Україні з порушенням законодавства.3️⃣0️⃣ іноземців доставили до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області для встановлення законності їхнього перебування в ??Україні. За результатами перевірки за ст. 203 КУпАП "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України" до відповідальності притягнуто 17 іноземців. Загальна сума накладених штрафів складає більше 8️⃣5️⃣ тисяч гривень. Шестеро громадян найближчим часом буде примусово видворено з України, а троє осіб будуть направлені до тимчасового пункту тримання іноземців. Зазначимо, що виявлені особи є вихідцями Афганістану, Бангладеш та інших країн та регіонів з високим потенційним міграційним ризиком.У ході перевірки одного з місць потенційного перебування нелегальних мігрантів, один із іноземних громадян спочатку спробував сховатися, потім нацькувати ?собаку, а коли зрозумів, що його план не діє – почав чимдуж?‍♂️ тікати. Та так, що за собою губив навіть взуття. Врешті його затримали.#ОКППКиїв

Опубліковано Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ" Вівторок, 14 липня 2020 р.

Під час рейду документи перевірили більш ніж у 200 осіб; з 30 затриманих порушників 6-х найближчим часом депортують, ще 17 чоловік притягнуть до адміністративної відповідальності. Сума виписаних штрафів склала 85 тисяч гривень.

Один із затриманих спробував утекти і натравити на правоохоронців собаку, але невдало — повідомляють прикордонники.

Відомі також і країни походження затриманих мігрантів — переважно це Афганістан та Бангладеш.