Жінка організувала виготовлення довідок військово-лікарської комісії одного з територіальних центрів комплектування.

Про це повідомляє прес-сужба прокуратури.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано та повідомлено про підозру адвокатці за фактами виготовлення підроблених документів, а також в організації незаконної схеми переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358 КК України). Згідно з матеріалами слідства, підозрювана, перебуваючи у злочинній змові з іншими особами, за грошову винагороду розробила та впровадила механізм виготовлення підроблених документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку могли безперешкодно перетинати державний кордон України в умовах воєнного стану” — йдеться в повідомленні.

Зокрема, вартість «послуг» з виготовлення довідок військово-лікарської комісії одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки м. Києва складала 12 тис. доларів США.

Зловмисницю затримали під час одержання нею обумовленої суми коштів за виготовлення довідки військово-лікарської комісії з фіктивним діагнозом, що дає відстрочку від призову на строкову службу.

У ході проведення обшуків за місцем проживання фігурантки вилучено документи, що підтверджують протиправну діяльність, а також грошові кошти, які передавались раніше.

Наразі адвокатці вручено підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Правоохоронці встановлюють її спільників.

Викриття правопорушення здійснювалося прокурорами спільно зі слідчими ГУНП у м. Києві за матеріалами та у взаємодії з управлінням міграційної поліції ГУНП у м. Києві та ДКІБ СБ України.

Фото: Фейсбук