Суд призначив чоловікові три роки позбавлення волі, але звільнив від суворого покарання, призначивши рік іспитового терміну.

Про це повідомили у поліції Києва.

Нагадаємо, повідомлення про замінування кінотетару на вулиці Костянтинівській поліцейські отримали у липні цього року. На цій вулиці розташований лише один кінотеатр – “Жовтень”. Так, адміністратор кінотеатру отримав інформацію про можливе замінування під час бесіди з невідомим громадянином.

Правоохоронці та експерти-вибухотехніки, які виїхали на виклик, перевірили територію, проте жодних небезпечних предметів не виявили. Дізнавшись від адміністратора закладу прикмети неводомого, який повідомив неправдиву інформацію, поліція почала обстежувати прилеглу територію та згодом виявила підозрюваного. Ним виявився 50-річний киянин, який після надання неправдивого повідомлення стояв неподалік та спостерігав за діями спецслужб.

Зібравши необхідні докази, слідчий за процесуального погодження із окружною прокуратурою повідомив фігуранту про підозру, а після завершення досудового розслідування направив матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом до суду для прийняття рішення по суті. Вироком Подільського районного суду міста Києва чоловіка визнано винним у вчиненні злочину (ч. 1 ст. 259 ККУ)“, – зазначили в поліції.

Так, порушнику було призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Однак, на підставі ст. 75 ККУ*, його звільнено від відбування покарання та призначено рік іспитового терміну.

Стаття 75 ККУ: Звільнення від відбування покарання з випробуванням. Якщо суд, враховуючи тяжкість злочину, особу винного та інші обставини справи, дійде висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання, він може прийняти рішення про звільнення від відбування покарання з випробуванням. За час випробувального терміну  обвинувачений зобов’язується не вчинять нового злочину.

Фото: Фейсбук