Серед них понад 9600 дітей.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, у Києві зареєстровано близько 66 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які залишили домівки через повномасштабне російське вторгнення. Серед них понад 9600 дітей.

«У столиці найбільше переміщених осіб із Донецької, Луганської та Київської областей. Зокрема, з Маріуполя переселилися близько 15 тисяч осіб. Найбільше переселенців зареєстровано в Святошинському, Деснянському та Дарницькому районах», – розповів  Поворозник.

Він зазначив, що на сьогодні вимушені переселенці можуть отримати психологічну та юридичну допомогу в міських хабах «VcentriHub».

«Це і консультація психолога, і юридична консультація, і курси цифрової грамотності для людей літнього віку тощо. Також у хабах щодня проводять заняття з домедичної допомоги, навчання діям при хімічній та ядерній загрозі, правилам поведінки з вибухонебезпечними предметами», – нагадав Поворозник.

І додав, що за підтримки міської влади у Києві відкрито гуманітарний центр всебічної допомоги «ЯМаріуполь». Його діяльність спрямована на допомогу переселенцям з Маріуполя. Тут вони можуть отримати психологічну та юридичну допомогу, допомогу в пошуках роботи, відновити документи. Крім того, у центрі працюють дитячі кімнати, де можна отримати дитяче харчування та необхідні для дітей речі.

Фото: Фейсбук