На сьогодні у місті 36852 внутрішньо переміщені особи.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, у Києві зареєстровано понад 37 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які залишили домівки через повномасштабне російське вторгнення.

«За більш ніж тиждень кількість зареєстрованих у Києві внутрішньо переміщених осіб збільшилася на понад 10 тисяч людей. На сьогодні у місті 36852 внутрішньо переміщені особи. Найбільше зареєстровано в Дарницькому районі – 6102 людини, Дніпровському – 5833 людини та Оболонському – 4300. У Києві найбільше переміщених осіб із Київської, Донецької та Чернігівської областей. Тобто з тих регіонів, де донедавна тривали або зараз тривають бойові дії», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що виплата державної допомоги, яка затверджена Постановою Кабінету Міністрів України № 332, за березень та квітень 2022 року буде здійснена усім внутрішньо переміщеним особам, відомості про яких включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Починаючи з травня 2022 року, така допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з територій, де тривають активні дії або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні. Також допомогу отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат.

Фото: Фейсбук