Виплати здійснюватимуть з коштів міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам».

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення щодо запровадження додаткової соціальної гарантії «Про призначення додаткового забезпечення за утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя» у місті Києві. Про це повідомляє сайт Київради.

Рішення підтримали 95 депутатів.

В Київраді нагадують, що однією із форм тимчасового догляду, виховання та реабілітації в сім’ї на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин є патронат. Водночас у столиці за період з 2017 року по даний час створено та функціонує лише 3 патронатні сім’ї.

З метою заохочення і стимулювання сімей Києва взяти під патронат до себе дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування планується щомісячне додаткове грошове забезпечення на рівні одного місячного прожиткового мінімуму кожному патронатному вихователю. А також щомісячно грошове забезпечення на рівні трьох прожиткових мінімумів патронатному вихователю за утримання дитини з інвалідністю, дитини віком до одного року, малолітньої, неповнолітньої вагітної, ВІЛ-інфікованої дитини.

Додаткове грошове забезпечення буде здійснюватися завдяки міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам».

Як ми повідомляли, столичним підприємцям збільшать фінансово-кредитну підтримку.

Фото: Фейсбук