Київ уже консультується зі світовими компаніями, які мають досвід інтелектуального управління трафіком.

Про це заявив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Інтелектуальна транспортна система (ІТС) допоможе передбачити затор ще до того, як він виникне, і перенаправити автомобільні потоки на менш завантажені ділянки доріг. Таким чином за наявної кількості мешканців Києва учасники дорожнього руху зможуть заощадити до 30% часу в авто.

«Ми розпочали консультації зі світовими компаніями, які мають досвід впровадження інтелектуальних транспортних систем і які підтверджують, що в такому місті як Київ можна швидко побудувати систему аналізу та інтелектуального управління трафіком… а умови якісного управління трафіком існуюча вулично-дорожня мережа Києва має додатковий резерв для підвищення пропускної здатності майже на 30%», – сказав Костянтин Усов.

Він додав, що Центр організації дорожнього руху має всі можливості для впровадження такої смарт-системи. Працівники Центру мають доступ приблизно до 6 000 камер відеонагляду для моніторингу транспортних потоків у Києві.

«Для цього не треба капітальні фінансові вкладення в будівництво розв’язок. Це можливо зробити лише завдяки інтелектуальним математичним рішенням та новим технологіям управління трафіком. Такі рішення є алгоритмічно складними, вони виробляються не людьми, а програмними комплексами, штучним інтелектом, який в режимі онлайн збирає масив інформації, аналізує його та автоматично ухвалює рішення щодо оптимізації трафіку», – пояснив заступник голови КМДА.

Також, за його словами,  ІТС допоможе організувати роботу комунального громадського  транспорту таким чином, щоб кожен киянин знав із точністю до секунди час прибуття автобуса, маршрутного таксі, трамвая, тролейбуса.

Зазначимо, вчора у Києві встановили антипаркувальні обмежувачі біля двох лікарень: Київського міського пологового будинку № 2 та Центру екстреної медичної допомоги на вул. Електротехнічній, 7.

Київ долучився до шостого Глобального тижня безпеки дорожнього руху, який триває наразі у всьому світі. Мета руху – до 2030 року скоротити удвічі кількість смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод.

Фото: КМДА