Команда Мапи Реновації навчить шукати та захищати архітектурну спадщину Києва.

Команда громадської організації «Мапа Реновації» оголосила про початок проєкту «На пошуки закинутого Подолу».

«Ми всі любимо гуляти Подолом, блукати його затишними вулицями та двориками. Та наразі частина краси та історії району не включена у ці прогулянки, її не помічають ні жителі, ні туристи, ні інвестори. Відтак їм загрожує забуття, занепад і демонтаж заради новобуду. Разом з вами ми спробуємо реінтегрувати такі будівлі в тканину міста, повернути Подолу частинку його історії, яка наразі непомітно зникає», – йдеться в описі курсу.

Упродовж декількох тижнів охочі натренують теорію і навіть попрактикуються у пошуку архітектурних пам’яток столичного Подолу, аби захистити їх від руйнування в мабутньому.

«Ми навчимося досліджувати будівлі, їхню історію та архітектурну цінність, дізнаємося як комунікувати з владою, аби ваш улюблений будинок помітили та зберегли, а ще — як фактично використовувати своє право на місто, а не лише декларувати його», – зазначають організатори курсу.

Зацікавлені у такому навчанні мають можливість записатися на безкоштовний курс підготовки експертів із закинутої спадщини. Щоб стати учасником – потрібно заповнивши форму за посиланням ТУТ.

Фото: Фейсбук