Туристично-інформаційний центр розташувався у будівлі КМДа на Хрещатику

У Києві відкрили перший у столиці Туристично-інформаційний центр. Він запрацював на вулиці Хрещатик, 36 – у будівлі Київської міської держадміністрації, передає прес-служба КМДА.

Як розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда, тепер кожен турист зможе тут безкотовно отримати будь-яку інформацію про цікаві маршрути та екскурсії, які варто відвідати.

«Такі Центри в меріях – звична практика для європейських міст. Кожен охочий може сюди прийти та дізнатися необхідну інформацію про туристичні об’єкти Києва та про актуальні та цікаві екскурсії. Зрозуміло, що зараз, в умовах пандемії, туристична галузь дуже багато втратила. Але, незважаючи на це, столиця все одно залишається популярним містом серед туристів. Зокрема, за 9 місяців наше місто відвідало майже 380 тисяч іноземців», – зазначила вона.

Не зважаючи на пандемію коронавірусу, Київ від початку року відвідали 1,5 мільйона внутрішніх туристів. Порахували, що загальний туристичний збір склав 34 мільйони гривень.

Те, що Туристично-інформаційний центр запрацював перед новорічними та рідзвяними святами, неспроста – у період канікул українська столиця очікує збільшення числа гостей. Тепер їм буде простіше обрати для себе найкращий спосіб відпочинку.

Яку інформацію можна отримати в Туристичному центрі?

  • про Київ (історія, культура, об’єкти, заклади гостинності, події, транспорт тощо);
  • про авіа/залізничні сполучення;
  • про культурні та розважальні заходи, які відбуваються у місті.

Нагадаємо, Київська обласна держадміністрація сформувала 10 туристичних маршрутів, до яких увійшли музеї, історичні місця та просто красиві локації області.