На радіо діти самостійно створюватимуть подкасти та проводитимуть інтерв’ю з цікавими особистостями.

Про це повідомляє Київська міська рада.

Долучитися, до «П.О.Р.Ш.» можна на сайті радіо або через застосунок, який можна завантажити на Google Play або App Store. Абревіатура назви «П.О.Р.Ш.» розшифровується, як перше онлайн радіо «Школа».

Як пояснив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, мета проекту — залучення учнів до створення цікавого контенту для своїх однолітків.

«Діти самостійно створюватимуть онлайн подкасти та проводитимуть інтерв’ю з цікавими особистостями: відомими киянами, освітянами, батьками, шкільними друзями та іншими. Таким чином, у школярів з’явиться ще одна додаткова можливість навчитися презентувати себе, вести дискусії та спробувати себе в якості діджея», — розповів Валентин Мондриївський.

З дітьми працюватимуть професійні радіоведучі, медіапсихологи та медіаексперти, які ділитимуться своїм досвідом та порадами. Окрім того, школярів навчатимуть медіаграмотності, критичному мисленню, а також розкажуть про основи журналістської етики.

Проект ініційований КНП «Освітня агенція міста Києва». Директор агенції Бадрі Лолашвілі каже, що вже після локдауну столичні школярі зможуть спробувати себе в радіожурналістиці.

«Усі охочі матимуть можливість дослідити механізми створення інформаційних потоків, розробляти власні авторські програми та складати музичні підбірки», — додав він.

Відомо, що деякі київські школи вже планують запускати роботу радіо «П.О.Р.Ш.» під час виховних годин та на перервах. На школярів очікують інтелектуальні вікторини з подарунками, а також можливість передавати вітання друзям та замовляти пісні.

Найближчим часом, в ефірі радіо «П.О.Р.Ш.» з’явиться блок новин, завдяки якому можна буде дізнатися про найактуальніші освітні події Києва.

Тим часом студент КПІ отримав 25 тисяч доларів, сторивши музичного бота.

Фото: Київрада