Потерпілим від домашньогго насильства радять звертатися на муніципальний «Телефон довіри» за номером 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, від початку року до поліції Києва надійшло 1 3964 звернення стосовно домашнього насильства. До міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулися 3 250 постраждалих. Загалом виходить 17 214 звернень.

«За вересень ще 1545 випадків зафіксувала поліція, а до «Телефону довіри» Центру гендерної рівності надійшло 331 звернення. Також з початку року послугами наших кімнат кризового реагування скористалася 161 особа (4 чоловіків, 85 жінок та 72 дитини). У міському притулку за цей же період перебували 32 особи», – зазначила Марина Хонда.

Вона також нагадала, що зараз Київ продовжує розбудову мережі закладів, де надають допомогу постраждалим від домашнього насильства. Зокрема, ведуться роботи зі створення нового міського Притулку. Також розпочато ремонт у приміщенні, де з’явиться новий Денний центр, який працюватиме як структурний підрозділ міського Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству.

Марина Хонда також закликала не мовчати про випадки домашнього та гендерно зумовленого насильства і одразу звертатися до уповноважених органів.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства – звертайтеся телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за номером: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 із мобільного.

Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20, парк Котляревського). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу. Також постраждалі від домашнього насильства можуть звертатися до поліції за номером 102.

Нагадаємо, у Дніпровському районі розпочали ремонти у приміщенні нового Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства.

Фото: unsplash