На вихідних столичні правоохоронці виявили порушення карантинних обмежень у 28 нічних розважальних закладах.

Упродовж останніх вихідних поліцейські у складі мобільних груп перевірили 531 заклад господарської діяльності, серед яких розважальні заклади, заклади громадського  харчування та торгівлі. За результатами перевірки у 97 установах виявили порушення карантинних обмежень, серед яких 28 нічних клубів, дискотек тощо.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції Києва.

За порушення правил щодо карантину людей на посадових осіб закладів складено адміністративні протоколи, якими передбачено покарання у вигляді штрафу від 34 до 170 тисяч гривень.

“Працівники поліції Києва продовжують перевіряти розважальні заклади та заклади громадського харчування на дотримання карантинних обмежень. Окрім того, правоохоронці постійно нагадують власникам та співробітникам вказаних об’єктів про адміністративну й кримінальну відповідальність за порушення вимог законодавства щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, під час онлайн прес-конференції мер Києва Віталій Кличко повідомив, що на вихідних у столиці закрили ще 3 розважальних заклади.

Відповідно до постанови Кабміну від 8 липня робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього, закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос – заборонена.

Фото: kyiv.npu.gov.ua