На Київщині викрили ще 13 підпільних гральних закладів.

Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Гральні заклади працювали без відповідних ліцензій і свою роботу ретельно маскували. Вхід був дозволений лише перевіреним клієнтам та за попереднім дзвінком. У деяких закладах існувала кодова система доступу – через певні проміжки часу змінювалися паролі.

Так, за тиждень на Київщині поліція виявила 13 таких закладів, у Києві – 11. Найбільше таких закладів було виявлено на Дніпропетровщині – 14. Всього за тиждень по Україні правохоронці прикрили 76 б’єктів грального бізнесу.

За фактами незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, лотерей (стаття 203-2 Кримінального кодексу України) відкрито 14 кримінальних проваджень та вже 4 особи отримали підозри. З підпільних гральних закладів поліцейські вилучили 976 одиниць грального обладнання загальною вартістю понад два мільйони гривень та 117 тис. грн готівки, отриманої від ставок“, – повідомив Департамент.

Правоохоронці нагадали, що за незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор  та лотерей законодавством передбачена відповідальність – штраф від 170 до 680 тисяч гривень, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік.

Звертаємося до громадян з проханням повідомляти про функціонування нелегальних гральних закладів на спецлінію «102» або до обласних управлінь стратегічних розслідувань“, – закликали у поліції.

Нагадаємо, на початку вересня столичні фіскали викрили 20 нелегальних казино. Зазначені заклади були замасковані під різноманітні об’єкти, та діяли майже у всіх районах Києва.

Фото: МВС