Ремонти зелених зон у столиці продовжуються.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За останні кілька років у столиці оновили близько 500 парків та скверів, відкрили 10 нових фонтанів та капітально відремонтували 7 водограїв.

За словами Володимира Бондаренка, цьогоріч у Києві після капітального ремонту відкрили Наводницький парк у Печерському районі з облаштованим фонтаном, другу чергу Пейзажної алеї та сквер у центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами. Окрім цього, добудували парк «Троєщина».

«За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у столиці облаштовують парки та сквери задля створення сучасних міських просторів для відпочинку. Так наприклад, за останні кілька років було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 – капітально відремонтовано. Команда на чолі з мером створює сучасне європейське місто, яке є інвестиційно привабливим для міжнародних партнерів. Пріоритетом для міської влади завжди буде забезпечення комфортних умов для життя киян та гостей столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

За словами заступника міського голови, невдовзі після капітального ремонту відкриють парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі, а також фітнес-парк «Озеро Лебедине» у Дарницькому районі столиці.

Нагадаємо, Віталій Кличко 23 серпня спільно з офіційними представниками Литовської Республіки відкрив після капітального ремонту Литовський сквер, який знаходиться навпроти Софійського собору.

Фото: фейсбук