Найбільше звернень надійшло до поліції.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА, зазначила, що з початку року поліція та соціальні служби зафіксували 9215 випадків домашнього насильства в столиці.

«За цей період до поліції надійшло 7425 звернень стосовно домашнього насильства. На міську службу «Телефону довіри 15-00» звернулося 1790 осіб. За минулий місяць у Києві поліцією зафіксовано 1424 випадки домашнього насильства, а Міським центром гендерної рівності, протидії та запобігання насильству – 332», – повідомила Марина Хонда.

Водночас, за словами заступниці голови КМДА, із початку року послугами кімнат кризового реагування скористалася 101 особа, із яких 50 жінок, 50 дітей та 1 чоловік.

Окрім цього, за цей час у міському притулку для постраждалих від домашнього насильства перебувало 19 осіб – 10 жінок та 9 дітей.

У КМДА нагадали, якщо ви постраждали від домашнього насильства, можете звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «Телефон довіри» за телефонами: 15-00 зі стаціонарного або 044-272-15-00 з мобільного. Також можна звернутися особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Водночас, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном: 102.

Фото: unsplash