Наповнені контейнери вивозяться на спеціалізований полігон для будівельних відходів № 6.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

У повідомленні зазначили, що у Києві вивезли понад 1,5 тисячі кубометрів будівельних відходів із територій житлових будинків, які зазнали руйнувань унаслідок ворожих обстрілів.

«На території більшості будинків, які були зруйновані чи пошкоджені внаслідок ракетних ударів, вже вивезені будівельні уламки, ще на 16-ти адресах роботи тривають. Працюють рятувальники міста, персонал комунальних керуючих компаній, «Київкомунсервісу», «Київблагоустрою», ШЕУ та інших підприємств. Активно допомагають впорядковувати двори і самі мешканці. Виконуємо роботу єдиною командою. Відходи вивозять спеціальними контейнеровозами з краново-маніпуляторними установками та системами мультиліфт. На локації встановлюється великий контейнер 15-25 кубометрів, у який складують різні уламки», – розповів Петро Пантелеєв.

Kyiv Media

За його словами, наповнені контейнери вивозяться на спеціалізований полігон для будівельних відходів № 6.

«Велике прохання не публікувати фото з адресами зруйнованих будинків, особливо тоді, коли на локаціях працюють люди, це небезпечно», – зазначив Пантелеєв.

Kyiv Media

Він нагадав, що наразі тривають обстеження житлових будинків, де зафіксовані критичні пошкодження. Залучені фахівці державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва». На підставі висновків обстежень прийматимуться рішення про подальшу експлуатацію, необхідні протиаварійні роботи та можливість заселення людей.

Фото: КМДА