Працівники державних служб отримають щеплення вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У КМДА нагадали, що, згідно з рішенням Оперативного штабу МОЗ з вакцинокерованих інфекцій, що ухвалено 7 травня 2021 року, в Україні розпочинається вакцинація державних службовців від COVID-19.

Зокрема – співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування.

Цікаво, що в столиці їх щеплюватимуть із 14 червня мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

«Усього з початку вакцинації в столиці вже щеплено 177 396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. Із них дві дози отримали 20 759 осіб», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За словами заступника голови КМДА, щоб забезпечити процес вакцинації, згідно з вимогами дорожньої карти МОЗ, у Києві працюють 97 пунктів вакцинації та 25 мобільних бригад.

Окрім того, із 29 травня на території Міжнародного виставкового центру запрацював Центр вакцинації, у якому вихідними щеплюють зареєстрованих у додатку «Дія». За 4 вихідних у Центрі вакциновано понад 8 500 осіб.

Водночас Микола Поворозник нагадав, що від учора, 9 червня, у Києві відкрили попередній запис на масову вакцинацію до Міжнародного виставкового центру через сервіс Helsi.me.

Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, потрібно зайти за на сайт helsi.me та вибрати день і час. Підтвердження запису буде надіслане у SMS-повідомленні, яке потрібно показати при вході до Центру вакцинації разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення в додатку «Дія».

Фото: фейсбук