За словами Віталія Кличка, місто продовжує переговори про постачання вакцини з виробниками.

У столиці на сьогодні вакцинували понад 27 тисяч людей, переважно це медпрацівники. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Що стосується вакцинації. У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19 вакциною Covishield, яку надало Міністерство охорони здоров’я. Столиця отримала 42 600 доз препарату і є першою за кількістю вакцинованих в Україні. У Києві вже вакцинували 27 158 людей», – сказав Кличко.

Також міський голова зазначив, що більшість із вакцинованих — медики, понад 14 600 осіб. Також щеплення роблять людям похилого віку (за 80 років), з яких вакцинували майже 4 тисячі. З інших категорій громадян, які першочергово потребують щеплення вакцинували майже 460 осіб, військовослужбовців в ООС — 1333 особи. Соціальних працівників та працівників підприємств критичної інфраструктури – майже 1200 людей.

Віталій Кличко також зауважив, що вакцинація є добровільною.

«Як ви знаєте, сьогодні великий дефіцит вакцин у світі. Ми, як я вже говорив, ведемо переговори з кількома виробниками вакцин. У першу чергу виробники постачають свою продукцію країнам, які раніше законтрактували вакцини. І відбувається це на державному рівні! Містам же окремо дуже складно вести переговори. Але ми це робимо. Щоб забезпечити щеплення, в першу чергу, столичних медиків та тих категорій, які найпершими потребують вакцинації», – сказав він.

Як ми повідомляли, у столиці роблять більше 500 тестів на 100 тисяч населення.

Фото: Фейсбук