Ймовірним шахраям вдалося знизити податок на суму понад 16,5 мільйона гривень.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Державної фіскальної служби України.

У дописі зазначили, що співробітники ДФС у м. Києві, під процесуальним керівництвом прокуратури, у межах досудового розлідування викрили групу товариств в ухиленні від сплати податків.

Зокрема правоохоронці встановили, що протягом 2020-2021 років службові особи декількох СГД ввозили на митну територію України корм для тварин із-за кордону від підконтрольних підприємств-нерезидентів, із заниженням митної вартості.

За даними ДФС, реалізація імпортованих товарів здійснювалася через мережу магазинів, в Інтернет-магазині та через підконтрольних фізичних осіб-підприємців.

За цією схемою підприємцям вдалося занизити податок на додану вартість із товарів, ввезених в Україну, на суму понад 16,5 мільйона гривень.

До того ж, під час санкціонованих обшуків правоохоронці в складських та офісних приміщеннях виявили та вилучили документи щодо придбання та реалізації товарів. Окрім цього, знайшли й техніку, печатки, корма для тварин (іноземного виробництва) у кількості 235 тон, орієнтовною вартістю 61,5 мільйона гривень, а також грошові кошти на загальну суму майже 475 000 гривень.

Наразі ще триває досудове розслідування в кримінальному провадженні.

Фото: фейсбук