Правоохоронці вилучили в ймовірних зловмисників пального на 36 мільйонів гривень.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДФС України.

У дописі зазначили, що в Києві в межах досудового розслідування у кримінальному провадженні викрили підприємство в ухиленні від сплати податків.

За даними слідства, службові особи одного з товариств тривалий час нібито здійснювали продаж паливно-мастильних матеріалів за готівковий рахунок без відображення цього в податковій звітності. У результаті – ухилилися від сплати податку на додану вартість у загальній сумі 4,8 мільйона гривень та податку на прибуток на суму 4,3 мільйона гривень.

Усе це відбувалося на території Києва та Київської області.

Правоохоронці провели 8 санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях, на територіях нафтосховищ та АЗС, через які реалізовувались паливно-мастильні матеріали сумнівної якості.

У результаті – виявлено та вилучено фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку, печатки 6 підприємств, талони та пластикові картки на пальне різних відомих АЗС, бензин, дизпаливо та компоненти для його виготовлення, а також відібрано 10 зразків пального для проведення подальшого експертного дослідження.

Водночас проведеними заходами з незаконного обігу вилучено понад 1,4 мільйона літрів ПММ. Загальна орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції – понад 36 мільйонів гривень.

Наразі щодо цієї справи триває досудове розслідування.

Фото: фейсбук